nrr logo
kyiv tourism awards

Завершився турнір з історичного бою "Витязь Київського Дитинця - 2015"

14 листопада у Древньому Києві відбувся грандіозний фінал Турніру з історичного середньовічного бою "Витязь Київського Дитинця-2015". Лицарі в повному обладунку мечем і волею до перемоги боролися за право першості серед кращих.
IMG 7094

Протягом року в турнірі змагалися 15 команд, а це більше сотні найсильніших спортсменів з усіх куточків України. І тільки дві найсильніші команди схрестили мечі на ристалищі у фіналі. Це команди "Білі ведмеді" і "Польсько-Литовське князівство". Вони обидві належать до об'єднання клубів історичного середньовічного бою "Айна Бера". Але це не означає, що одноклубники ставилися один до одного поблажливо. На ристалищі "Парку Київська Русь" розігралася справжня запекла боротьба.

Спочатку найсильнішого бійця турніру визначали бої серед капітанів команд в номінації "меч - меч". Звання кращого бійця року в цій номінації завоював капітан команди "Білі ведмеді" Микола Авеніров.

Потім команди-фіналісти билися в номінації "щит - меч". 25 боїв пройшло в цій номінації, але рахунок за підсумком виявився майже рівний. І остаточно переможця турніру повинна була визначити масова і сама видовищна із номінацій - "5 на 5 бійців".

IMG 7024
IMG 7041
IMG 7052

Бої були безкомпромісними, проте у всіх трьох сходах перемогу здобула команда "Білі ведмеді". І таким чином саме ця команда стала переможницею турніру "Витязь Київського Дитинця", причому вдруге! "Білі ведмеді" підтвердили свій статус чемпіонів, здобутий минулого року.

Увечері відбулася урочиста церемонія вшанування переможців. Заслужені нагороди від самого князя київського, президента "Парку Київська Русь" Володимира Янченка отримав кращий боєць року в турнірних номінаціях: "меч - меч" і "щит - меч" - Микола Авеніров. І звичайно, команда-переможниця отримала головну нагороду турніру – кубок Древнього Києва.

Вітаємо переможців та бажаємо їм ще багато славних перемог як у Древньому Києві, так і за його межами.

Прочитано: 18765 раз